Audi

Q7 50 TDI S-line

50 TDI quattro

Cena platí při nákupu na IČO. Pro více informací kontaktujte prodejce.

2 133 945 Kč

Speciální nabídka vč. DPH

VÝBAVA VOZU

Lakování

Stříbrná Florett

Kola

21" litá kola Audi Sport - 5paprskový

Sedadla a potahy

Černá - šedá nit

Příplatková výbava

3místné provedení zadních sedadel plus

– v kombinaci s paketem Gravity – sklopná zadní opěradla v poměru 35:30:35 nebo úplně sklopná (plochá podlaha) – včetně manuálního podélného nastavení a nastavení sklonu opěradla v poměru 35:30:35 – včetně středové loketní opěrky s držákem pro dva nápoje – včetně možnosti uchycení dětské sedačky ISOFIX a Top Tetheru pro všechny 3 sedadla

Bonus pro paket Gravity

Cenové zvýhodnění pro paket Gravity.

WLTP 2.0

El. nast. přední sedadla s pamětí pro sedadlo řidiče

– podélné a výškové nastavení sedadla, nastavení sklonu sedáku a opěradla – elektricky nastavitelná bederní opěrka ve čtyřech směrech – paměťová funkce nastavení sedadla řidiče a vnějších zpětných zrcátek (2 paměťové sloty) – manuální nastavení hlavových opěrek a výšky podavače bezpečnostního pásu – pouze v kombinaci s vnějšími zpětnými zrcátky s paměťovou funkci (6XF/6XL)

Světlomety HD Matrix LED s Audi laserovým světlem

Audi HD Matrix LED technologie rozděluje dálková světla do 24 segmentů. Ostatní vozidla jsou detekována pomocí kamery a podle jejich úhlu, pozice a směru jízdy je oblast detekovaného vozidla skryta, zatímco v ostatních segmentech zůstává paprsek světla aktivní. – Audi laserové světlo doplňuje dálková světla a téměř dvojnásobě zvyšuje jejich dosvit od cca 70 km/h mimo zastavěné oblasti (v rámci systémových limitů). – Světlomety HD Matrix LED obsahují následující funkce: – opticky vylepšená světla pro denní svícení – potkávací světla – dálková světla – polohová světla – světla do každého počasí, která snižují oslnění při špatné viditelnosti – světla pro jízdu na dálnici – dynamické nastavení sklonu světlometů – dynamická LED směrová světla vpředu a vzadu – funkce coming home / leaving home – dynamická LED světla do zatáček (ve spojení s MMI navigací plus jsou dynamická světla do zatáček podporována navigačními daty a reagují krátce před zatáčkou) – Ve spojení s na přání dodávaným Asistentem nočního vidění (9R1) jednotlivé LED diody několikrát bliknou při detekování chodce a odliší ho tak od okolního prostředí. – Brzdová světla v technologii LED umožňují dřívější aktivaci, a tím umožňují dřívější reakci vzadu jedoucích vozidel. – Světlomety s technologií LED osvětlují vozovku barvou podobnou dennímu světlu. Vyznačují se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností.

Dekorace z matného kartáčovaného hliníku

Komfortní středová loketní opěrka vpředu

Audi phone box

Servomechanické dovírání předních a zadních dveří

Head-up displej

Asistenční paket Tour

Akční paket Gravity

S line sportovní paket

Příplatková výbava

Řízení všech kol

-Zvyšuje jízdní dynamiku a komfort prostřednictvím řízení zadní nápravy. V nízkých rychlostech je zvýšena pohyblivost a ovladatelnost vozidla pomocí protichůdného natáčení přední a zadní nápravy, je tak snížen průměr otáčení. Ve vysokých rychlostech dochází k souhlasnému natáčení přední a zadní nápravy, čímž je zlepšena citlivost řízení, jízdní dynamika a stabilita vozidla. Řízení všech kol umožňuje snadnější manévrování, sportovnější chování při jízdě a sebevědomé a komfortní řízení.

Adaptivní pneumatický podvozek

– elektronicky řízené vzduchové odpružení s adaptivním tlumícím systém na všech čtyřech kolech – reguluje světlou výšku vozidla, tlumení vozidla a usnadňuje nakládání Pomocí Audi drive select je možné upravit světlou výšku vozidla v několika režimech: +60 mm v režimu „zdvih“ +25 mm v režimu allroad/offroad +/- 0 mm v režimu auto/comfort -15 mm v režimu dynamic -30 mm na dálnici (od rychlosti 160 km/h v režimu auto/dynamic, není manuálně nastavitelné) Dodatečné snížení zadní nápravy (-55 mm, lze aktivovat tlačítkem v kufru) usnadňuje přístup do zavazadlovhé prostoru.

Tažné zařízení

– elektricky ovládaná kulová hlavice, ovládání tlačítkem v zavazadlovém prostoru – stabilizace přívěsu pomocí systému ESC – integrovaná elektrická zásuvka s otočným systémem

Multifunkční sportovní vyhřívaný volant

– 3ramenný – kožený – s pádly řazení – 12 multifunkční tlačítek

Ochranná roleta proti slunci

– manuální – pro zadní okno a zadní postranní okna

Klimakomfortní vyhřívané akustické přední sklo

bezdrátové vyhřívání čelního skla – urychluje odmrazování a zabraňuje zamlžení – včetně vyhřívané lišty stěrače – v případě silného slunečního záření snižuje reflexní vrstva zahřívání interiéru a snižuje spotřebu energie klimatizací – včetně místa pro umístění Telepasu – lze objednat pouze s výbavou Audi phone box (9ZE)

Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná

– vyhřívaná, el. nastavitelná – naklopení zrcátka spolujezdce při zpátečce – s pamětí

Bang & Olufsen Premium Sound System s 3D

ozvučením – 19 reproduktorů včetně 3D ozvučení, centrálního reproduktoru a subwooferu – – 16kanálový zesilovač o výkonu 730 – Prostorový zvuk pro přední sedadla vytvořený pomocí reproduktorů v A- sloupcích, mid-range reproduktory a technologií Fraunhofer Symphoria. 3D zvuk lze reprodukovat ze všech zdrojů. Ve vozidle je tak vytvořen prakticky bezkonkureční autentický 3D zvukový zážitek, který působí dojmem, že sedíte v přední řadě koncertního sálu.

21" litá kola Audi Sport - 5paprskový

Audi smartphone interface

Sedadla sportovní v kombinaci Alcantara Frequenz/kůže

Asistenční paket 1

Paket parkovacích asistenčních systémů

Nezávislé topení s dálkovým ovládáním

Zatmavená skla (Privacy)

Ambientní a konturní osvětlení interiéru

Audi music interface pro přední a zadní sedadla

Dálkové ovládání garážových vrat

Sériová výbava

Q7 50 TDI