Audi

A7 55 TFSI quattro

3.0 TFSI quattro

Online nabídková cena vč. DPH

1 699 000 Kč

Speciální nabídka vč. DPH

VÝBAVA VOZU

Lakování

Bílá Gletscher

Kola

20" litá kola Audi Sport

Sedadla a potahy

Černý

Příplatková výbava

20″ litá kola Audi Sport – 5ramenný / CF6

dvojitý design

– v matné titanové optice

– leštěná

– velikost 8, 5Jx20

– pneumatiky 255/40 R20

3místné provedení zadních sedadel / 3NT

– opěradlo dělené a sklopné v poměru 40: 20: 40

– sklopná jednodílná loketní opěrka pro zadní sedadla s úložným prostorem

– tři manuálně nastavitelné hlavové opěrky ve tvaru písmene “L” pro lepší viditelnost vzad

– 3 tříbodové pásy

Adaptivní pneumatický podvozek / 1BK

– Elektronicky řízené vzduchové odpružení s plynule nastavitelným adaptivním tlumením na všech čtyřech kolech. Automatická regulace světlé výšky a tlumení.

– 5prvkové zavěšení přední nápravy; nízká hmotnost; stabilizátor; rám přední nápravy je pevně přišroubován ke karoserii

– 5prvkové zavěšení zadní nápravy s nezávislým zavěšením kol; nízká hmostnost; stabilizátor; rám zadní nápravy je pružně namontován

– Různé módy mohou být zvoleny pomocí Audi drive select.

Příprava pro tažné zařízení

– zahrnuje přípravu řídící jednotky a zesílené chlazení motoru – tažné zařízení je možné doobjednat přes Audi originální příslušenství

Akční paket Gravity / WAJ PCC

– Obsahuje:

– Světlomety HD Matrix LED

– Klimatizaci 4zónovou

– Asistenční paket Tour

– Komfortní klíč

– Ambientní a konturní osvětlení interiéru

– Vnější zpětná zrcátka elektricky sklopná

– Audi phone box

– Audi Sound System (10 reproduktorů)

Asistenční paket City / PCM

– Asistenční paket City obsahuje následující asistenční systémy, které jsou vytvořené především pro dopravu ve městě. Díky kombinaci asistenčních systémů Audi pre sense front, rear a side je k dispozici 360° kontrola okolí vozidla, která v rámci limitů asistečních systémů může detekovat hrozící kolizi a aktivovat příslušná bezpečnostní opatření od brzdění až po napnutí bezpečnostních pásů.

– Asistent průjezdu křižovatkou

– Asistent průjezdu křižovatkou monitoruje pomocí senzorů dopravní situaci v přední a postranní časti vozidla na křižovatkách nebo výjezdech na komunikace (i v případě zhoršené viditelnosti). V rámci systémových limitů detekuje projíždějící objekty jako automobily. V situacích, které jsou vyhodnoceny jako kritické, je aktivováno víceúrovňové varování. Nejprve akustické a vizuální varování, v případě, že řidič nereaguje, následuje výstražné přibrzdění. Systém je funkční do cca 30 km/h, výstražné přibrzdění je funkční do rychlosti 10 km/h. Pro svou funkci systém využívá radarové senzory a informace z kamer snímajících okolí vozu (pokud jsou objednány).

– Asistent hlídání mrtvého úhlu

– V rámci systémových limitů pomáhá řidiči monitorovat mrtvý úhel a provoz za vozidlem. V zadní části vozidla jsou instalovány 2 dodatečné senzory monitorující vozidla, která se přibližují ze zadu z boku nebo jedou vedle vozidla, a měří vzdálenost mezi vozidly a rozdíl v rychlosti. V případě, že je situace vyhodnocena jako kritická, je řidič upozorněn pomocí LED světla na příslušném vnějším zpětném zrcátku. Pokud řidič v kritické situaci použije směrové světlo, tak LED světlo několikrát varovně zabliká. V kombinaci s upozorněním na opuštění jízdního pruhu dojde v kritické situaci k drobné korekci řízení. V rámci systémových limitů může asistent řidiče také upozornit na nebezpečné předměty při otáčení.

– Asistent varování při vystupování z vozu

– Asistent varuje pasažéry vozidla při vystupování z vozu, pokud vozidlo stojí a hrozí kolize s přijíždějícím dopravním prostředkem ze zadu. V rámci systémových limitů využívá asistent radarové senzory v zadní a bočních částech vozu. Při detekci blížícího se objektu, se kterým hrozí střet, a současném zatáhnutí za otevírací páčku dveří se nejprve rozsvítí varovné světlo v liště dveří a na příslušném zpětném zrcátku, současně dojde ke krátké prodlevě před otevřením dveří.

– Asistent výjezdu z parkovacího místa

– V rámci systémových limitů využívá zadní a boční radarové senzory, aby zabránil hrozící kolizi s projíždějícím objektem při výjezdu z parkovacícho místa. Systém je funkční při couvání do rychlosti 10 km/h. V případě hrozící srážky systém varuje řidiče vizuálně, akusticky a případně výstražným přibrzděním, pokud je situace obzvláště kritická.

– Audi pre sence 360°

– V rámci systémových limitů je monitorováno okolí vozidla a jsou aktivována příslušná bezpečnostní opatření. Systém kombinuje následující asistenční systémy:

– Audi pre sense front (6K8)

– Audi pre sense rear

– Audi pre sense basic (7W1)

– Audi pre sense side

– Audi pre sense side je aktivní do rychlosti 60 km/h a v rámci systémových limitů je schopný detekovat boční kolize s vozidly přijíždějícími z boku.

– Audi pre sense 360° pro svou funkčnost využívá nejen radarové senzory vpředu a vzadu, ale i další senzory. V případě hrozící srážky jsou aktivována bezpečnostní opatření za účelem ochrany pasažérů vozidla jako napnutí bezpečnostních pásů vpředu, pokud je objednána výbava “Boční airbagy vzadu, napnutí bezpečnostních pásů” (4X9), dojde k napnutí bezpečnostních pásů i u zadních sedadel, upravení nastavení sedadel vpředu, zavření oken a panoramatické střechy (pokud je objednána) a jsou aktivována výstražná světla, aby varovala ostatní účastníky provozu. Zároveň zvyšuje komfort při používání bezpečnostního pásu.

– Poznámka:

– Audi pre sense side a rear detekují pouze vozidla nikoliv chodce nebo zvířata. Funkčnost Audi pre sense side a rear je omezena v případě, že vůz detekuje, že je k němu připojen přívěs (týká se pouze tažných zařízení z výroby)

Asistent rozpoznání dopravních značek / $R9 QR9

– zobrazení kamerou rozpoznaných dopravních značení včetně doprovodných podmínek (mokrá vozovka, jízda s přívěsem, denní doba aj.) v informačním systému řidiče a head-up displeji v rámci systémových limitů

– v případě, že systém nedokáže přečíst dopravní značení (mimo zorné pole kamery), jsou převzata dopravní značení z navigačních dat

– pouze v kombinaci s Asistenčním paketem Tour (PCC)

Audi connect navigace & infotainment / IT3

plus

– licence na 3 roky, která může být následně za poplatek prodloužena

– Výbava obsahuje na rámec standardního balíčku následují funkce:

– navigaci s Google Earth

– online vyhledávání navigačních cílů

– online hlasové ovládání

– vysoce podrobné 3D zobrazení měst (pouze tam, kde je služba dostupná)

– online rádio (pro přístup je nutné zakoupit data přes myAudi nebo přímo na audi.cubictelecom.com)

– hybridní rádio

– online dopravní informace plus

Audi design selection / WK8

– Nástupní hliníkové osvětlené prahové lišty vpředu a vzadu

– Dekorace z březového dřeva, achátově šedý odstín, přírodní

– Manžeta volicí páky s kontrastním prošitím

– Ambientní a konturní osvětlení interiéru

– Prvky interiérové výbavy vrchní a spodní v kožence v černé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě nebo v perleťově béžové barvě s kontrastním prošitím v achátově šedé barvě

– Koberečky s dvojitým kédrem

– Za příplatek lze rozšířit o:

– Prvky interiérové výbavy vrchní a spodní v kožence nebo za příplatek v kůži v černé barvě kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě, v perleťově béžové barvě s kontrastním prošitím v achátově šedé barvě, v hnědé barvě Sarder s kontrastním prošitím v ocelově šedé barvě nebo v šedé barvě Juniper s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě

– Upozornění: objednatelné pouze v kombinaci s:

– sedadly standardními v kombinaci kůže/koženka mono.pur 550 v černé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě nebo v perleťově béžové barvě s kontrastním prošitím v achátově šedé barvě

– nebo:

– sedadly komfortními v kombinaci kůže Valcona/perfofovaná kůže Milano v černé barvě s kontrastním prošitím a paspulkou ve skálově šedé barvě, v perleťově béžové barvě s kontrastním prošitím a paspulkou v achátově šedé barvě, v hnědé barvě Sarder s kontrastním prošitím a paspulkou v ocelově šedé barvě nebo v šedé barvě Juniper s kontrastním prošitím a paspulkou ve skálově šedé barvě

Audi smartphone interface / $U1 IU1

– rozhraní pro zobrazení vybraných aplikací a funkcí mobilního telefonu v systému MMI

– ve spojení s Apple Iphone (operační systém od iOS 9) může být telefon spojen se systémem MMI i bezdrátově

Bang & Olufsen Premium Sound System s 3D / $VD 9VS

ozvučením v kombinaci s paketem Gravity

– 16 reproduktorů včetně centrálního reproduktoru a subwooferu a 3D reproduktorů

– 15kanálový zesilovač o výkonu 705W

– Prostorový zvuk pro přední sedadla vytvořený pomocí reproduktorů v A sloupcích, mid-range reproduktory a technologií Fraunhofer”s Symphoria. 3D zvuk lze reprodukovat ze všech zdrojů. Ve vozidle je tak vytvořen prakticky bezkonkureční autentický 3D zvukový zážitek, který působí dojmem, že sedíte v přední řadě koncertního sálu.

Boční airbagy vzadu a osvětlené spony / 4X4

bezpečnostních pásů

– boční airbagy vzadu doplňují bezpečnostní prvky pro cestující vzadu

– osvětlení spon bezpečnostních pásů usnadňuje jejich nalezení ve tmě

Dekorace z šedého hliníku Fragment / $MU 5MU

– pouze v kombinaci s paketem Audi design selection

– na přístrojové desce, části dveří a středové konzoli včetně krytu držáku nápojů

Světlomety HD Matrix LED v kombinaci s / $X6 PX6

paketem Gravity

– Audi HD Matrix LED technologie rozděluje dálková světla do 32 segmentů. Ostatní vozidla jsou detekována pomocí kamery a podle jejich úhlu, pozice a směru jízdy je oblast detekovaného vozidla skryta, zatímco v ostatních segmentech zůstává paprsek světla aktivní.

– Světlomety HD Matrix LED obsahují následující funkce:

– opticky vylepšená světla pro denní svícení

– potkávací světla

– dálková světla

– obrysová světla

– světla do každého počasí, která snižují oslnění při špatné viditelnosti

– světla pro jízdu na dálnici

– dynamické nastavení sklonu světlometů

– dynamická LED směrová světla vpředu a vzadu

– dynamická LED světla do zatáček (ve spojení s MMI navigací plus jsou dynamická světla do zatáček podporována navigačními daty a reagují krátce před zatáčkou)

– ostřikovače světlometů

– Ve spojení s na přání dodávaným Asistentem nočního vidění (9R1) jednotlivé LED diody 3x bliknou při detekování chodce a odliší ho tak od okolního prostředí. Brzdová světla v technologii LED umožňují dřívější aktivaci, a tím umožňují dřívější reakci řidičů vzadu jedoucích vozidel. Světlomety s technologií LED osvětlují vozovku barvou podobnou dennímu světlu. Vyznačují se nízkou spotřebou energie a dlouhou životností.

Vnější zpětná zrcátka automaticky / $XE 6XL

zatmavitelná s pamětí v kombinaci s paketem Gravity

– vyhřívaná, elektricky sklopná a elektricky nastavitelná

– s paměťovou funkcí

– s integrovaným LED směrovým světlem

– funkce automatického naklopení zrcátek při zařazené zpátečce

Vyhřívání předních a zadních vnějších / 4A4

sedadel

– vyhřívaná středová část sedadel vpředu a vnějších zadních sedadel

– individuální víceúrovňové nastavení pro řidiče a spolujezdce a zadní vnější sedadla

Příplatková výbava

Elektricky nastavitelná přední sedadla s / PV6

paměťovou funkcí pro přední sedadla

– elektrické podélné a výškové nastavení sedadla, sklonu sedáku a opěradla a stehenní opěrky

– elektrické nastavení bederní opěrky ve čtyřech směrech

– manuální nastavení hlavových opěrek a výšky podavače bezpečnostního pásu

– lze objednat pouze v kombinaci s vnějšími zpětnými zrcátky s paměťovou funkcí (6XF/6XL)

– automatická funkce pro snadnější nastupování/vystupování pro řidiče a spolujezdce (pokud je vypnuto zapalování a otevřeny dveře na straně řidiče nebo spolujezdce, posune se příslušené sedadlo automaticky do své nejzadnější pozice a pokud je objednáno elektrické nastavení polohy volantu, tak se sloupek řízení automaticky zvedne do své nejvyšší pozice)

– Paměťová funkce pro sedadlo řidiče a spolujezdce

– 2 paměťové sloty pro elektrické nastavení předních sedadel a vnějších zpětných zrcátek, které lze vyvolat pomocí paměťových tlačítek ve dveřích

– poslední nastavení sedadla je automaticky uloženo k osobnímu profilu

Komfortní klíč bez funkce Safelock v / $GC PGC

kombinaci s paketem Gravity

– bezklíčové spuštění a vypnutí motoru tlačítkem start / stop na středovém panelu

– otevření zavazadlového prostoru tlačítkem nebo bezdotykově pohybem nohy (pouze pokud je objednána výbava elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru)

– odemykání dveří a zavazadlového prostoru pomocí bezdrátové komunikace mezi klíčem a vozidlem

– zamykání vozidla zvenčí přes dotykový senzor na klikách dveří bez aktivního použití klíče

– klíč je nutné mít u sebe, ale není nutné ho aktivně používat

– funkce Safelock brání otevření vozidla zevnitř v případě, že je vozidlo uzamčeno pomocí klíče

LTE příjem pro Audi phone box / GB1

MMI navigace plus s MMI touch response / PNB

vč. Audi virtual cockpitu plus

– navíc k MMI navigaci s MMI touch response:

– horní displej o velikost 10, 1″ displej (1540 x 720)

– celé portofolio služeb Audi connect navigace & infotainment a Audi connect navigace & infotainment plus

– Audi smartphone interface

– Audi virtual cockpit plus

– 12, 3″ full-HD digitální přístrojový štít pro flexibilní zobrazení informací podle požadavků řidiče (rychlost /otáčky motoru, mapy, informace o rádiu /médiích a další) včetně asistenta pozornosti. Volba ze různých typů grafického zobrazení “Klassik”, “Dynamik” a “Sport”, v případě Audi S7 je k dispozici také grafické zobrazení “S Performance”. Změnu grafického zobrazení je možné provést prostřednictví MMI systému. Audi virtual cockpit plus je ovládán pomocí tlačítek na volantu. Pomocí tlačítka VIEW na volantu je možné zvolit 2 velikosti zobrazení ukazatelů. Displej s malými ukazateli umožňuje větší prostor pro zobrazení palubního počítače a obsahu MMI, například map. Audi virtual cockpit plus umožňuje zobrazení 3D map a pokud je aktivováno navádění k cíli, zobrazuje navigační informace v blízkosti rychloměru.

– Osobní profily

– V osobním profilu je možné si do vozidla uložit různá nastavení například nastavení ergonomie, infotainmentu nebo podvozku. Je možné nastavit až 6 různých osobních profilů prostřednictvím systému MMI. Při opuštění vozidla se poslední zvolený profil uloží ke klíči vozidla. Při odemykání vozu se objeví personalizovaný pozdrav v Audi virtual cockpitu plus a načtou se nastavení přiřazená ke klíči vozidla. Počet uložených nastavení vozidla závisí na zvolené výbavě. Osobní nastavení je v závislosti na výbavě vozu uloženo k systému infotainmentu, ergonomii (sedadla, vnější zpětná zrcátka, pozice volantu), interiérovému osvětlení, klimatizaci, ozvučení, asistenčním systémům řidiče, světlometům, Head-up displeji a informačnímu systému řidiče.

Multifunkční sportovní kožený vyhřívaný / 1XP

volant s pádly řazení

– 3ramenný design

– prvky v hliníkové optice

– 12 multifunkčních tlačítek

– manuálně nastavitelná výška a vzdálenost od řidiče

– barva volantu a volicí páky je barevně sladěna s vrchní částí přístrojové desky

Náhradní dojezdové kolo – úsporné / 1G5

– maximální povolená rychlost 80 km/h

Odvětrávání sedadel vpředu / 4D3

– odvětrávání sedáku a opěradla předních sedadel nastavitelné ve třech stupních intenzity (ovládání pomocí tlačítek u spodního MMI displeje)

– ventilátory nasávají vzduch, aby zajistily přijemné klima i při vysokých venkovních teplotách

– automatická aktivace vyhřívání sedadel zabraňuje nadměrnému chlazení

Ochranná roleta proti slunci pro zadní / 3Y6

okno

– manuálně nastavitelná

Ovládací prvky v hliníkové / černé / GS5

skleněné optice s haptickou odezvou

– Ovládací prvky v hliníkové optice

– ovládací lišta asistenčních systémů

– parkovací brzda a asistent rozjezdu

– rám vnitřních klik dveří a ovládání oken

– tlačítka pro centrální zamykání/odemykání na předních dveřích

– tlačítka paměťových funkcí sedadel

– Ovládací prvky v černé skleněné optice s haptickou odezvou

– ovládací lišta základních funkcí (pod dotykovým displejem klimatizace)

– ovládací lišta světlometů

Paket odkládacích prostor / QE1

– dva držáky nápojů v zadní loketní opěrce

– síť a upevňovací oka v zavazadlovém prostoru

Prvky interiérové výbavy vrchní a spodní v kůži v kombinaci s Audi design selection

– čalounění vrchní části přístrojově desky a vrchní části dveří v kůži v černé barvě s kontrastním prošitím v ocelově šedé barvě nebo žulově šedé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě

– čalounění loketních opěrek ve dveřích a postranní části středové konzole v kůži v černé barvě s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě, perleťově béžové barvě s kontrastním prošitím v achátově šedé barvě, šedé Juniper s kontrastním prošitím ve skálově šedé barvě nebo hnědé Sarder s kontrastním prošitím v ocelově šedé barvě

S line exteriérový paket / PQD

– Specifické S sportovní nárazníky vpředu a vzadu se vsadkami s voštinovým vzorem

– Specifické S line boční mřížky přívodů vzduchu v matné titanově černé barvě

– Specifický S line difuzor v matné titanově černé barvě

– Znázornění koncovek výfuků a linie mezi nimi v chromu

– Specifické S vnější boční prahové lišty v barvě vozu

– Nástupní hliníkové osvětlené prahové lišty vpředu a vzadu s logem S vpředu

– Logo S line na předních blatnících

Sada nářadí a zvedák / 1S1

Sedadla komfortní vpředu v kombinaci / PS8 N0Q

kůže Valcona/kůže Milano s paspulkou

– konturový design

– elektrické podélné a výškové nastavení sedadla, sklonu sedáku a opěradla a stehenní opěrky

– elektrické nastavení bederní opěrky ve čtyřech směrech

– manuální nastavení hlavových opěrek v podélném a příčném směru (5ZC)

– manuální nastavení výšky podavače bezpečnostního pásu

– v kombinaci pouze s elektricky nastavitelnými předními sedadly s paměťovou funkcí pro sedadlo řidiče a spolujezdce (PV6)

– čalounění středové části předních a zadních vnějších sedadel v perforované kůži Milano v barvách černá, hnědá Sarder, šedá Juniper nebo perleťově béžová

– čalounění boční části sedadel, hlavových opěrek, zadního středového sedadla (pokud je objednáno) a přední středové loketní opěrky v kůži Valcona v barvách černá se skálově šedým kontrastním prošitím, hnědá Sarder s ocelově šedým kontrastním prošitím, šedá Juniper se skálově šedým kontrastním prošitím nebo perleťově béžová s achátově šedým kontrastním prošitím

Servomechanické dovírání dveří / GZ2

– komfortní a bezpečné dovírání dveří

– pomocí servomotoru dovře neúplně zavřené dveře

Sluneční clony vpředu – posuvné / 5XF

– s osvětleným make-up zrcátkem na straně řidiče a spolujezdce

Sériová výbava

Audi A7 Sportback